Wolsped Trans

Firma logistyczna
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową, hasła reklamowe, optymalizacja treści pod katem pozycjonowania (SEO)
Branża:
logistyka / transport krajowy i międzynarodowy
Data:
Wrzesień 2022
Adres:
www.wolspedtrans.pl

Wyzwanie

Klient chciał dojechać do konkretnego celu, czyli otrzymać skuteczne teksty na stronę firmy logistycznej, które kreują profesjonalny wizerunek oraz przekonują do współpracy i składania zapytań ofertowych. Ważnym wyzwaniem było także zaproponowanie oryginalnej formy, która będzie wyróżniać markę, ale w ten sposób aby sposób prezentacji nie dominował nad treścią. Nowe teksty WWW dla firmy transportowej Wolspedtrans miały także zapewnić stronie mocne podstawy skutecznego pozycjonowania. Ważnym kierunkowskazem projektowym było operowaniem specjalistycznym słownictwem powszechnie używanym w branży logistycznej.

Realizacja

Szczegółowy wywiad z właścicielem oraz managerem sprzedaży pozwolił mi zgromadzić wszystkie informacje dot. floty pojazdów, specyfiki branży oraz przede wszystkim oczekiwań dot. usług logistycznych oraz transportu krajowego i międzynarodowego. Wszystkie niuanse pomogły mi wypracować kreatywną koncepcję, idealny model prezentacji informacji, zdefiniować trafne argumenty sprzedażowe oraz dobrać ogólne i szczegółowe słowa kluczowe. Dzięki temu teksty na stronę firmy logistycznej Wolspedtrans powstawały w oparciu o przekonujące konkrety, a nie mgliste obietnice i sztampowe komunikaty, które można przeczytać na wielu witrynach przedsiębiorstw logistycznych.

Efekt

Teksty na stronę internetową dla firmy logistycznej Wolspedtrans to MIX, w którym składniki zostały odmierzone w idealnych proporcjach. Kreatywne hasła reklamowe i wyraziste akcenty kreują profesjonalny wizerunek, odzwierciedlają charakter firmy i co najważniejsze wpisują się w główne potrzeby potencjalnych klientów. Same teksty są bardzo przejrzyste i pozwalają intuicyjnie poruszać się po całej witrynie. Szczegóły ofertowe dopełnia prezentacja korzyści oraz racjonalne argumenty sprzedażowe. Teksty WWW zostały zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania, a ich efektywność znajduje odzwierciedlenie w zwiększonym ruchu na stronie.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy