Flavor Factor

Pokazy barmańskie
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
pokazy barmańskie / flair events
Data:
sierpień 2017
Adres:
www.flavourfactor.pl

Wyzwanie

Są projekty, które realizuje się przyjemniej niż inne. Barmani z Flavor Factor zamówili kreatywne teksty na strony internetową, które ujmą w słowa Ich niesamowite umiejętności. Krótko mówiąc chodziło o to, aby tekst WWW zrobiły show i wzbudziły pragnienie pokazów barmańskich. Wartością dodaną miało być skuteczne wypozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce.

Realizacja

Już po pierwszym tele-wywiadzie wiedziałem, jak napiszę barmańskie teksty na strony internetowe. Na początek stworzyłem hasła reklamowe: takie jak „Nabijamy w butelkę prawa fizyki, „Nieźle namieszamy”, czy „wysokoprocentowe pokazy barmańskie”. Resztę tekstów WWW odmierzyłem w idealnych proporcjach: 1/3 mocnych konkretów, 1/3 przekonujących impulsów zakupowych i 1/3 optymalizacji SEO. Jak zwykle przygotowałem makietę układu treści na całej stronie internetowej.

Efekt

Teksty na WWW pomogły firmie zrobić biznesowy krok naprzód, a efekt końcowy przyspieszył sprzedaż – i to na podwójnym gazie! Strona po wyrażeniu „pokazy barmańskie szczecin” zajmuje 1 miejsce w Google, a marka na stałe ulokowała się w świadomości Klientów. Krótko pisząc teksty na stronę nieźle namieszały i zapewniły sukces od pierwszej litery, aż do ostatniej kropki.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy