KIDO

Rowerki biegowe
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
rowerki dla dzieci / produkty dla dzieci
Data:
listopad 2015
Adres:
www.kidobikes.pl

Wyzwanie

„Panie Filipe – trzeba stworzyć teksty na stronę internetową, którą przekonają rodziców, że biegówki świetnie przygotują maluchy do przesiadki na rowerek z pedałami”. Krótko mówiąc należało stworzyć przyjazną, oryginalną i przekonującą treść, która połączy siłę racjonalnych argumentów z potęgą pozytywnych emocji. Teksty WWW miały eksponować zalety rowerków przez pryzmat korzyści i w ciekawy sposób opowiedzieć o marce KIDO.

Realizacja

Hasła reklamowe i teksty na stronę internetową rowerków KIDO od razu nawiązują interakcję z rodzicami i łączą przyjazną edukację z promocją przez pryzmat korzyści. Subtelne akcenty kreatywne wyróżniają markę na tle konkurencji, a obrazowa komunikacja buduje wizerunek i wiarygodność marki. W ramach zlecenia stworzyłem hasła reklamowe, teksty na stronę internetową wraz makietami układu treści oraz kilka artykułów na bloga.

Efekt

Kreatywne Teksty i hasła na stronę internetową wyróżniają rowerki KIDO na tle konkurencji, prezentują unikalne cechy produktu i lokują markę na odpowiednim poziomie. Teksty pozytywnie wpłynęły na konwersję strony oraz skutecznie wspierają sprzedaż. Co bardzo istotne przejrzysta i dynamiczna treść porządkuje informacje oraz idealnie współgra z nawigacją strony. .

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy