Polna Hill SPA

Ekskluzywne domki w górach
Typ projektu:
Teksty na stronę i hasła reklamowe
Branża:
hotelarstwo
Data:
Maj 2023
Adres:
www.polnahillspa.pl

Wyzwanie

„Panie Filipie – zależy mi, aby teksty na stronę odzwierciedlały magię tego miejsca. Aby ktoś, kto planuje wypoczynek w górach od razu zapragnął tu przyjechać. Mój hotel to wyjątkowe miejsce i goście czują się tu jak gwiazdy”. Wyzwanie ambitne, ale uznałem, że dam radę zapewnić taki Copywriting, o jakim mówiła właścicielka obiektu. Dlaczego? Już kilka zdjęć przekonało mnie, że w jej słowach nie ma przesady!

Realizacja

Jak zwykle zacząłem od wywiadu, który sprawił mi wyjątkową przyjemność. Podczas rozmowy poczułem się, jakbym odpoczywał w pokoju z panoramicznym oknem z zachwycającym widokiem na Śnieżkę. Gdy zebrałem wszystkie informacje stworzyłem makietę przejrzystego układu treści, aby teksty na WWW idealnie dopełniały zdjęcia. Zaproponowałem „lekko rozmarzoną” stylistykę, ale zadbałem aby forma nie zdominowała przekazu.

Efekt

Teksty na stronę hotelu POLNA HILL SPA są niezwykle klimatyczne i podkreślają luksusowy charakter obiektu. Copywriting pozwala niemal dotknąć stylowej architektury, nasycić zmysły kulinarną magią i rozkoszować się pięknymi widokami. Hasła reklamowe i nagłówki prowadzą Gości po butikowe przestrzeni CHILL & SPA, a teksty wywołują pragnienie rezerwacji.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy