EBANO DESIGN

Producent mebli drewnianych
Typ projektu:
Strategia komunikacji, teksty na stronę, układ treści, współpraca z programistą
Branża:
meble / wystrój wnętrz
Data:
Kwiecień 2022
Adres:
www.ebanodesign.eu

Wyzwanie

Napisać unikalne teksty WWW dla rodzinnej firmy meblarskiej, która tworzy z drewna prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Oddać słowami niezwykły charakter marki, pokazać wyjątkowość ręcznie wykonywanych stołów, regałów i konsol oraz „umeblować” witrynę treścią i zdjęciami. Zaproponować układ poszczególnych modułów na stronie oraz połączyć efektowny efekt wizerunkowy z efektywną prezentacją mebli. Taki projekt dla kreatywnego Copywritera to prawdziwa frajda!

Realizacja

Wszystko zaczęło się od wywiadu z mamą i córką, czyli przedstawicielkami dwóch pokoleń EBANO DESIGN. Spojrzałem na meble oczami jej twórców, ale przede wszystkim wskoczyłem w buty potencjalnych klientów, którzy szukają stylowej alternatywy dla mebli ze znanych sklepów sieciowych. Wszystkie informacje, potrzeby i korzyści opakowałem w kreatywny Copywriting. Zaplanowałem układ treści na stronie i blisko współpracowałem z programistą, aby efekt końcowy był równie zachwycający jak meble marki EBANO DESIGN.

Efekt

Teksty na stronę sklepu meblowego EBANO DESIGN są stylowe od A do Z. Składają się na nie kreatywne hasła reklamowe, chwytliwe nagłówki oraz treściwe akapity „umeblowane” obrazowym językiem korzyści. Teksty WWW od deski do deski odzwierciedlają rodzinny klimat firmy i budują wyrazisty wizerunek. Teksty na stronę sklepu sprawiają, że markę można rozpoznać już po kilku słowach, a pragnienie zakupu rośnie z każdym słowem.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy