Fun & Math

Przedszkole anglojęzyczne
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
edukacja
Data:
lipiec 2016
Adres:
www.funandmath.pl

Wyzwanie

Całkiem spore! Rodzice już po kilku słowach powinni zyskać przekonanie, że Ich Maluchy trafią do najlepszego przedszkola anglojęzycznego w Szczecinie. Teksty na stronę internetową powinny w przyjazny sposób odzwierciedlić założenia programu nauczania j. angielskiego i matematyki Math Riders, bogactwo oferty i wyjątkowe kompetencje kadry. Dodatkowym wyzwaniem było osiągnięcie wysokich pozycji w Google po wyrażeniach „anglojęzyczne przedszkole szczecin” i „matematyczne przedszkole szczecin”.

Realizacja

Sam jestem tatą, więc stworzyłem treść, która dałaby mi pewność, że mój synek podczas świetnej zabawy nawet nie zauważy, że trenuje swą wyobraźnię, uczy się liczyć, przyswaja angielskie słówka oraz uczy się kreatywnej niezależności. Właśnie dlatego stworzyłem kreatywne i jednocześnie konkretne hasła na banery, a w testach WWW połączyłem siłę konkretów z potęgą przyjaznej narracji. Dodatkowo stworzyłem makiety układu treści na stronie i zoptymalizowałem teksty pod kątem pozycjonowania.

Efekt

Slogan „przedszkole z brytyjskim akcentem” oddaje prestiż i odzwierciedla anglojęzyczny profil przedszkola. Ciepłe teksty WWW wyróżniają Fun and Math na tle konkurencji i lokują markę na odpowiednim poziomie. Jednocześnie teksty na stronę internetową w przejrzysty sposób prezentują ważne informacje przez pryzmat korzyści zwiększając liczbę zapytań. Optymalizacja tekstów pod kątem SEO przełożyła się najpierwsze miejsca w Google i zapewniała przedszkolu ogromną przewagę nad konkurencją w wyszukiwarce.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy