Sochański

Kancelaria adwokacka
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
kancelaria adwokacka
Data:
sierpień 2017
Adres:
www.sochanski.com

Wyzwanie

Pan Michał Sochański postanowił zdecydowanie wyróżnić się w branży prawniczej i stworzyć nowoczesne teksty na stronę internetową kancelarii adwokackiej. Projekt w założeniu miał wyeksponować kompetencje zawodowe, możliwości kancelarii adwokackiej przez pryzmat korzyści oraz przedstawić treści merytoryczne w bardzo przystępny sposób.

Realizacja

Wszystko zaczęło się od wywiadu oraz tłumaczenia specjalistycznych wyrażeń prawniczych na przystępny język marketingu. Po tym etapie zbudowałem makietę układu treści, zredagowałem hasła reklamowe oraz teksty na stronę internetową dla kancelarii adwokackiej. Treść oczywiście zoptymalizowałem pod kątem pozycjonowania.

Efekt

W porównaniu z większością treści na stronach prawniczych, teksty WWW kancelarii adwokackiej Pana Michała Sochańskiego wyróżniają się bezpośrednią formą narracji oraz obrazowym językiem korzyści. Dzięki stronie powstała wyjątkowa marka osobista, zwiększyła się konwersja, a po wyrażeniu kluczowym „adwokat kielce” strona pozycjonuje się w Top 10 Google.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy