Fitness Park

Klub Fitness Warszawianka i Agora
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
fitness / siłownia
Data:
czerwiec 2016
Adres:
www.fitnesspark.pl

Wyzwanie

Zadanie było jasne – stworzyć profesjonalne i przejrzyste teksty na strony internetowe, które będą skutecznie promowały i sprzedawały oraz zmotywują Odbiorców do sportowej rewolucji. Trudność projektu wynikała ze specyfiki strony, która przedstawia ofertę dwóch klubów jednocześnie. Od czego jednak wyobraźnia! To właśnie ona nakręca teksty kreatywnego Copywritera.

Realizacja

Od razu poczułem pozytywną energię i natychmiast powstał mi w głowie obraz strony internetowej napędzanej pozytywną energią dynamicznych tekstów. Zacząłem oczywiście od tele-wywiadu i opracowania modelu Buyer Persona. W ramach zlecenia opracowałem strukturę menu, stworzyłem hasła reklamowe na slajdery oraz teksty WWW wraz z makietami układu treści na stronie internetowej.

Efekt

Teksty na stronę internetową Fitness Park zapewniają interakcję z Odbiorcami, motywują i w atrakcyjny sposób prezentują ofertę klubu. Treść sugestywnie eksponuje korzyści, zwiększa wiarygodność trenerów oraz prezentuje unikalne cechy oferty. Efektem jest wysoka konwersja, sukces wizerunkowy, ulokowanie marki w świadomości nowych Klientów oraz więcej zapisów na zajęcia.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy