Diablochairs

Stylowe fotele gamingowe
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
meble / gry
Data:
sierpień 2016
Adres:
www.diablochairs.com

Wyzwanie

Takie projekty to dla mnie prawdziwa przyjemność. Mój stały Klient – właściciel marki Domator24 zamówił teksty na stronę, które odzwierciedlą charakter foteli Diablo i w oryginalny sposób dopełnią odzwierciedlą słowami ic design, funkcjonalność i ergonomię. Główny cel: przewaga nad konkurencją, skuteczne pozycjonowanie i wsparcie sprzedaży. Sporym wyzwaniem okazały się unikalne opisy produktów zróżnicowanych jedynie detalami i kolorystyczną.

Realizacja

Najpierw wczułem się w gracza, który spędza wiele godzin w wirtualnym świecie i szuka oryginalnego i wygodnego fotela, który zapewnia komfort i ulgę dla kręgosłupa. Następnie stworzyłem brief i idealny model Buyer Persona. W tekstach połączyłem siłę przekonujących konkretów z drapieżnymi akcentami promocyjnymi, a całość zoptymalizowałem pod kątem pozycjonowania. Teksty jak zwykle przesłałem z makietą układu treści i wskazówkami dot. customizacji.

Efekt

Już po pierwszej reakcji Klienta wiedziałem, że powstały naprawdę dobre teksty na stronę internetową. Teksty na stronę idealnie wkomponowały się także w oczekiwania grupy docelowej. Dziś strona Diablochairs po wyrażeniu „fotele gamingowe” wyświetla się w Google na topowych miejscach w wynikach Google, marka szybko zyskała rozpoznawalność i ulokowała się w świadomości gracy na odpowiednim poziomie. Sprzedaż systematycznie rośnie. Misja wykonana!

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy