Danceworld

Szkoła Tańca Agnieszki Kaczorowskiej
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
szkoła tańca
Data:
sierpień 2017
Adres:
www.dwbak.com

Wyzwanie

Całkiem spore – napisać teksty dla gwiazdy, która właśnie zakłada wyjątkową szkołę tańca. Agnieszka od razu wiedziała, czego oczekuje, dlatego zamówiła teksty na stronę internetową, które wyrażą jej wielką pasję, odzwierciedlą prawdziwą misję szkoły oraz w ciekawy sposób przedstawią kursy tańca przez pryzmat korzyści. Ważnym elementem projektu był także motyw „podróży po stylach tańca” oraz wyjątkowej przygody, jaką zapewnia taniec.

Realizacja

Współpraca z Agnieszką Kaczorowską była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Systematycznie przeprowadzałem z Agą tele-wywiady, aby zbierać niezbędne informacje. Po każdej rozmowie powstawały teksty WWW wraz z proponowanym układem treści na stronie internetowej. Wszystkie treści zoptymalizowałem pod kątem pozycjonowania oraz przesłałem agencji pakiet sugestii dot. customizacji witryny.

Efekt

Teksty na stronę odzwierciedlają osobowość Agnieszki, wyrażają jej pasję oraz prowadzę Odbiorców za rękę po wyjątkowej ofercie szkoły tańca. Treść jest przejrzysta, konwersyjna i zwiększa sprzedaż. Agnieszka zadowolona. Uczniów szkoły systematycznie przybywa. Marka jest rozpoznawalna. Myślę, że kluczową rolę odegrała jednak marka osobista Agnieszki Kaczorowskiej, ale mam nadzieję, że teksty WWW także przyczyniły się do sukcesu szkoły.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy