Teksty na stronę internetową

+ Koncepcja + SEO + Makieta układu treści

Wybierz teksty WWW, które pozycjonują, promują i sprzedają
– od pierwszej litery do ostatniej kropki!

Skuteczne teksty na stronę internetową

Sprzedawaj więcej i szybciej!

Nowe teksty na stronę internetową poprowadzą  Klientów od strony głównej, aż do zakupu. Po drodze odzwierciedlą biznesowe DNA Twojej firmy, zapewnię jej błyskawiczną  rozpoznawalność, wysokie pozycje w Google i przewagę nad konkurencją. 

 

Teksy WWW to nie wypełniacz strony, lecz najważniejsza reklama i harpun sprzedażowy Twojej firmy. Zapomnij więc o treści w stylu “kompleksowa oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb”.  Zamiast tego wybierz teksty na stronę, które wyrażają więcej niż wszystko i wywołują przyjemne pragnienie zakupu. 

 

W pierwszej kolejności sprawdź, co otrzymasz w pakiecie:

Co Ty na to? 🙂

Klienci zatrzymają wzrok na magnetycznych nagłówkach, wczytają się w korzyści i poczują, że pragnienie zakupu zaspokoi tylko oferta Twojej firmy!

Więcej niż teksty na stronę

Zobacz, co otrzymasz w zestawie:

Teksty na stronę internetową – oferta

Muśnij zdjęcia i zobacz, kto najczęściej zamawia moje teksty na strony WWW

Hotele i restauracje

Hotele i restauracje

5-gwiazdkowe teksty na strony internetowe  hoteli oraz apetyczne teksty WWW dla restauracji, klubów, pubów i firm cateringowych.

Beauty & Fitness

Beauty & Fitness

Profesjonalne teksty na strony dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetów medycyny estetycznej, trenerów personalnych oraz klubów fitness.

Nieruchomości

Nieruchomości

Solidne teksty na strony internetowe dla firm budowlanych oraz teksty WWW o podwyższonym standardzie dla deweloperów i agencji nieruchomości.

Wystrój wnętrz

Wystrój wnętrz

Projektowane wyobraźnią i designerskie teksty na strony internetowe dla pracowni architektonicznych & wystroju wnętrz i salonów meblowych.

Branża medyczna

Branże medyczna

Diagnozuję potrzeby i zapewniam podwójną dawkę skutecznych tekstów na strony gabinetów stomatologicznych, firm farmaceutycznych i klinik medycyny estetycznej.

Logistyka

Logistyka

Teksty na strony internetowe napędzane wyobraźnią, językiem korzyści i skuteczną sprzedażą. Profesjonalny Copywriting  dla  dealerów, firm transportowych i korporacji logistycznych.

Prawo i finanse

Prawo i finanse

Profesjonalne, podwójnie przemyślane, przekonujące i przyjazne teksty na strony internetowe kancelarii prawnych, brokerów, biur rachunkowych & firm consultingowych.

Żywność i kosmetyki

Branża spożywcza

Apetyczne i wypielęgnowane teksty na strony internetowe dla producentów żywności, spożywczych sklepów internetowych, firm  kosmetycznych oraz całej branży FMCG.

Odzież i akcesoria

Odzież i akcesoria

Designerskie & szyte na miarę  teksty na strony internetowe dla firm odzieżowych – od luksusowych marek klasy Premium, przez opisy do sklepów internetowych, po teksty WWW dla projektantów mody.

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe

Przekonujące teksty na strony internetowe dla firm szkoleniowych. Konwersyjne Landingi, sprzedażowe opisy programów oraz profesjonalne noty trenerskie.

Personal Branding

Personal Branding

Teksty na strony internetowe, które kreują pożądany wizerunek, odzwierciedlają biznesowe DNA i kompetencje oraz umacniają marki osobiste. Na życzenie tworzę osobiste strategie komunikacji.

Marketing & IT

Marketing & IT

Przekonujące, konkretne i przyjazne teksty na strony internetowe agencji kreatywnych oraz branży IT. Przekonujące argumenty dopełniam efektem pozytywnego zaskoczenia oraz optymalizacją SEO.

Teksty na stronę internetową – korzyści

Sprawdź, co zyskujesz

Porządek zamiast chaosu

Teksty na stronę uporządkują wszystkie informacje, wyeksponują to, co najważniejsze i skoncentrują uwagę Klientów na konkretnych korzyściach.

Mniej wątpliwości – więcej pewności

Teksty WWW zmienią znaki zapytania w wyczerpujące odpowiedzi. Właśnie dlatego Klienci zyskają pewność dobrej decyzji i zobaczą w Twojej firmie prawdziwego partnera.

Wiarygodność na dzień dobry

Twoje teksty na stronę podwójnie wzmocnią wiarygodność Twojej firmy: w prosty sposób wyjaśnią to, co skomplikowane i zmienią zwykłe informacje w pewność i zaufanie.

Unikalny wizerunek

Teksty WWW odzwierciedlą biznesowe DNA Twojej firmy,  wykreują pożądany wizerunek oraz ulokują go w świadomości Klientów.

Rozpoznawalność marki

Teksty na stronę WWW sprawią, że firma pozytywnie wyróżni się na tle konkurencji i już po kilku słowach każdy rozpozna Twoją markę.

Przyjazna komunikacja

Teksty na WWW zastąpią bezbarwny przekaz przyjazną komunikacją z efektem zaangażowania i interakcji.

Skuteczne pozycjonowanie

Optymalizacja tekstów WWW pod kątem SEO  zapewni Twojej stronie skuteczne pozycjonowanie, wysokie miejsca w Google, przewagę nad konkurencją i więcej Klientów.

Szybsza sprzedaż i większe zyski

Przekonujące argumenty, sugestywny język korzyści i subtelne techniki perswazyjne – nowe teksty WWW zmienią Twoją stronę w skuteczny harpun sprzedażowy.

Przewaga nad konkurencją

Teksty na stronę umocnią Twoją firmę na pozycji pierwszego wyboru – Klienci zyskają pewność najlepszego wyboru, a konkurencja zzielenieje z zazdrości

Zamów już teraz lub zerknij niżej na portfolio i opinie

Wyceń teksty na stronę internetową

Teksty na stronę internetową – przykłady

Zobacz Portfolio -> Przekonaj się -> Zamów

Teksty na strony internetową – opinie

Zobacz, co mówią moi Klienci

Firmy, które skorzystały

Dołączysz?
Filip Nocny - kreatywny Copywriter & SEO Copywriter

Filip Nocny – Twój firmowy Copywriter

Teksty na strony internetowe to moja specjalność. Piszę je wyobraźnią biznesową oraz specjalistyczną wiedzą stratega komunikacji, kreatywnego Copywritera i specjalisty SEO. Jestem pewien, że także i Twojej firmie zapewnię korzyści od A do Z.

Pracuję dla wielkich i małych firm

Zrealizowałem ponad 300 projektów WWW

Doskonale znam proces budowy strony

Zmieniam sugestie w kreatywne koncepcje

Zawsze dotrzymuję terminów

Uwzględniam niuanse branżowe

Optymalizuję teksty pod kątem SEO

Wykorzystuję neurolingwistykę

Piszę teksty, które wyróżniają i sprzedają

Tworzę makiety układu treści na stronie

Teksty na stronę internetową – współpraca

Lepiej niż oczekujesz – więcej niż się spodziewasz

Teksty na stronę – pytania

Sprawdź, co i jak!

Cena tekstów na stronę internetową zależy od tematyki, ilości oraz typu zakładek i podzakładek. Napisz maila lub zadzwoń –w 24h lub szybciej złożę Ci ofertę nie do odrzucenia!

To zależy od tematyki oraz ilości oraz typu zakładek i podzakładek oraz szybkości weryfikacji przesyłanych tekstów WWW.

Napisz maila lub zadzwoń – wraz z ofertą otrzymasz proponowany termin startowy oraz przewidywany termin zakończenia projektu.

Tak! Unikalne i wartościowe teksty zoptymalizowane pod kątem SEO zgodnie z najwyższymi standardami Google to podstawa skutecznego pozycjonowania stron internetowych.

Oczywiście. Teksty na stronę internetową piszę w oparciu o podpisaną fakturę, dzięki której nabędziesz prawa autorskie do tekstów. Przed rozpoczęciem redakcji otrzymasz zaliczkową proformę (50% wartości zlecenia), a po akceptacji ostatniego tekstu końcową fakturę VAT.

Teksty na strony internetowe – kontakt

Czekam na wiadomość i działamy!

Teksty SEO na stronę internetową – pozycjonowanie

Teksty SEO na stronę internetową zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania to fundament wysokich i stabilnych miejsc  w wyszukiwarce Google. Właśnie dlatego pisanie tekstów na stronę rozpoczynam się od selekcji ogólnych i szczegółowych wyrażeń kluczowych. Kolejny etap to optymalizacja tekstów WWW oraz redakcja wartościowych artykułów na bloga. Moje teksty WWW i blogi skutecznie pozycjonują strony internetowe, a jednocześnie łączą przyjazną edukację z magnetyczną promocją i skuteczną sprzedażą.

Teksty na stronę internetową – portfolio

Portfolio Copywritera to jego najlepsza reklama. W swoim posiadam ponad 500 projektów, w tym, m.in.: teksty WWW na strony internetowe hoteli, restauracji, SPA, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, firm odzieżowych, projekty dla gabinetów stomatologicznych i medycyny estetycznej, firm logistycznych i transportowych, banków, producentów żywności, kancelarii prawnych, biur rachunkowych, deweloperów, projektantów wnętrz, firm szkoleniowych, biur tłumaczeń, agencji marketingowych, branży farmaceutycznej, motoryzacyjnej i IT oraz sklepów internetowych.

Teksty na strony internetowe – cennik

Gdy wpisujesz do Google słowa “teksty na strony internetowe cennik“, lub  “cennik Copywritera“, to oczekujesz konkretnej kwoty. Po prostu chcesz konkretów, aby szybko porównać oferty.  Świetnie to rozumiem, ale ceny moich tekstów WWW zależą od branży, ilości podstron i jeszcze kilku czynników. Właśnie dlatego nie posiadam stałego cennika. Wystarczy, że wyślesz wiadomość lub zadzwonisz, a w 24h lub szybciej złożę Ci ofertę nie do odrzucenia, która uwzględni wykaz i cennik tekstów WWW, termin startowy oraz orientacyjny czas realizacji projektu. PS. Pamiętaj, że tanie teksty na strony internetowe, bardzo często… nie są zbyt dobre.