Szkolenia z Copywritingu

Aż 5 praktycznych kursów Copywritingu do wyboru

Szkolisz się w małej grupie

Moje warsztatowe szkolenia i kursy Copywritingu prowadzę w grupach do 12 osób. Dzięki temu wykorzystasz każdą minutę kursu, otrzymasz odpowiedź na każde Twoje pytanie, a ja przeanalizuję teksty, które stworzysz w trakcie ćwiczeń.

Przykłady i sztuka notatek

Wszystkie zasady i techniki zobaczysz w konkretnych przykładach, z których skorzystasz tworząc teksty dla swojej firmy. Opanujesz także sztukę tworzenia notatek, aby od ręki pisać przekonujące teksty wpisane w oczekiwania Klientów.

Ćwiczenia na makietach + analiza

W trakcie szkolenia wykonasz wiele ćwiczeń na gotowych szablonach, które od razu wykorzystasz w codziennej pracy. Każde Twój tekst wezmę pod lupę, aby wskazać Ci usterki i podpowiedzieć lepsze rozwiązanie redakcyjne.

Konkretne umiejętności

Nauczysz się tworzyć notatki i planować układ treści. Dzięki temu w kilka minut stworzysz przekonujące reklamy, skuteczne teksty sprzedażowe, opisy produktów, profesjonalne treści WWW i newslettery.

Szkolenie Copywriting & Content Marketing

Copywriting & Content Marketing obejmuje kurs pisania tekstów, kurs SEO i kurs marketingu treści. W 2 dni nauczysz się pisać skuteczne reklamy i teksty sprzedażowe, pozycjonować strony internetowe oraz planować kampanie marketingu treści. Wszystkie zasady i techniki opanujesz dzięki przykładom, ćwiczeniom i symulacjom.

Przeczytaj więcej

Kurs Copywritingu

Kurs Copywritingu to 2-dniowe szkolenie pisania tekstów. W 14 godzin nauczysz się pisać skuteczne teksty, które promują lepiej oraz sprzedają więcej i szybciej. Co więcej opanujesz SEO Copywriting i zaczniesz samodzielnie pozycjonować strony internetowe. Wszystkie techniki zobaczysz na przykładach i przetrenujesz w praktycznych ćwiczeniach z analizą.

Przeczytaj więcej

Kurs Copywrtitingu online

Kurs Copywritingu online to indywidualne szkolenie z pisania tekstów, które gwarantuje Ci konkretne umiejętności. Do wyboru masz 15 tematów – możesz zamówić jedną, kilka lub wszystkie lekcje. Każda z nich trwa 90 minut. Szkolisz się kiedy chcesz i gdzie chcesz – oszczędzając swój cenny czas i pieniądze na podróże i noclegi.

Przeczytaj więcej

Dedykowane szkolenie Copywriting

Dedykowane szkolenie Copywriting to kurs pisania tekstów i SEO z elementami consultingu oraz audytem firmowych treści i strony internetowej. Przykłady oraz ćwiczenia idealnie dopasuję do potrzeb Twój firmy, a teksty, które powstaną w trakcie szkolenia będzie można wykorzystać w bieżących działaniach promocyjnych.

Przeczytaj więcej

Szkolenie z prostego języka

Szkolenie z prostego języka to kurs dedykowany korporacjom oraz instytucjom publicznym. Podczas szkolenia dokonamy analizy komunikacji na poziomie strony internetowe, newsletterów i materiałach promocyjnych, a Uczestnicy opanują techniki przyjaznej narracji oraz nauczą się tworzyć przejrzyste, dynamiczne i zrozumiałe teksty.

Przeczytaj więcej

Napisz lub zadzwoń

Pomogę Ci wybrać najlepsze szkolenie

Pomogę Ci wybrać kurs Copywritingu idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Chodzi przecież o to, aby szkolenie z pisania tekstów z nawiązką spełniło Twoje firmowe oraz osobiste oczekiwania. Zadzwoń lub napisz i działamy!

+48 795 513 883
filip@nocnycopywriter.pl