Done Deliveries

Firma logistyczna
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
logistyka / transport
Data:
maj 2015
Adres:
www.donedeliveries.com

Wyzwanie

Co zrobić, aby teksty na stronę internetową firmy transportowe wyróżniły się na tle konkurencji i połączyły konkretne informacje z promocją i sprzedażą? Nie chcemy pustosłowia i sztampowych zawrotów, którymi posługuje się cała branża. Właśnie takie wyzwanie najczęściej spotyka Copywritera przed napisaniem tekstów WWW dla branży logistycznej.

Realizacja

Zacząłem od szczegółowego wywiadu. Następnie w wyobraźni wcieliłem się we właściciela firmy logistycznej, a potem spojrzałem na ofertę oczami Klienta. Połączyłem tym samym dwa punkty widzenia i zdefiniowałem unikalne cechy sprzedaży. Dzięki temu stworzyłem przyjazne teksty na stronę internetową, które prowadzą dialog z Klientem.

Efekt

Teksty na stronę internetową firmy transportowej Done Deliveries z jednej strony odzwierciedlają know-how i możliwości firmy logistycznej, a z drugiej prowadzą Klienta za rękę od przekonujących, przez prezentację korzyści, po mocny impuls kontaktowy. Co bardzo ważne strona jest przejrzysta, a teksty na WWW czyta się lekko i przyjemnie.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy