SEO Copywriting

Ustaw firmę w TOP 10 Google

Zainwestuj w mój SEO Copywriting i połącz skuteczne pozycjonowanie z efektywną sprzedażą

Teksty SEO

Skuteczne pozycjonowanie strony + Branding + Wyższa sprzedaż

Już wkrótce Klienci zaczną odwiedzać Twoją firmową stronę z topowych miejsc w Google zamiast klikać w oferty konkurencji. Skuteczne pozycjonowanie to jednak za mało, dlatego Twoje firmowe teksty SEO połączą także przyjazną edukację z efektem sprzedażowym!

 

Sprawdź szczegóły, zamów mój SEO Copywriting, pokonaj konkurencję i zarabiaj więcej

W życiu jest jak w Google…

… trzeba się dobrze ustawić! Ok. 90% Klientów wybiera oferty z TOP 10 Google, a blisko 85% Osób klika tylko w 5 pierwszych wyników.

SEO Copywriting - korzyści

Skuteczne teksty, które pozycjonują od A do Z

Sprawdź, co zyska Twoja firma:

Wysokie pozycje w Google

Twoja strona zajmie wysokie pozycje po ogólnych i szczegółowych wyrażeniach kluczowych

Większy ruch - więcej Klientów

Twoja strona zwiększy zasięg – pozyskasz więcej Klientów i dotrzesz do nowych grup docelowych

Więcej linków i poleceń

Odbiorcy tekstów SEO zaczną częściej linkować i chętniej polecać stronę na FB

Wizerunek przyjaznego eksperta

Twoja firma zyska wizerunek przyjaznego eksperta, który dzieli się przydatną wiedzą

Paliwo do Content Marketingu

Angażujące i wartościowe teksty SEO skutecznie rozpędzą Twój firmowy Content Marketing

Wyższa sprzedaż

Klienci będą odwiedzać stronę z wysokich pozycji i przekonają się, że Twoja oferta jest najlepsza

SEO Copywriting – oferta

Wpisujesz do wyszukiwarki słowa ``teksty seo cena``? Wszystko zależy od Twojej branży i ilości znaków. Zadzwoń lub napisz, a szybko złożę Ci ofertę nie do odrzucenia!

Zamów już teraz lub zerknij niżej na przykłady i opinie

Wyceń teksty SEO

Zerknij do portfolio

Zobacz wybrane projekty

Firmy, które skorzystały

Dołączysz?

Teksty SEO - opinie

Sprawdź, co mówią moi Klienci
Filip Nocny - kreatywny Copywriter & SEO Copywriter

Filip Nocny - Twój SEO Copywriter

Bardzo mi miło, że czytasz moją wizytówkę. Jako doświadczony i kreatywny SEO Copywriter chętnie wezmę Twoją firmową stronę pod lupę. Przeanalizuję witrynę, wskażę błędy, zoptymalizuję menu oraz napiszę skuteczne teksty SEO. Mogę także przeprowadzić szkolenie SEO, aby Twój dział marketingu samodzielnie pozycjonował stronę internetową oraz świadomie monitorował działania zewnętrznych agencji marketingowych/SEO.

Ustawiam firmy w Top „10” Google

Optymalizuję strony pod kątem SEO

Tworzę strategie SEO & Content Marketing

Łączę SEO Copywriting ze sprzedażą

Jestem trenerem SEO Copywritingu

Prowadzę szkolenia i konsultacje SEO

Co to jest SEO Copywriting?

Masz ochotę na małą porcję SEO-wiedzy?

SEO Copywriting to teksty pozycjonujące, które zawierają słowa i wyrażenia kluczowe wpisywane z różnych powodów do wyszukiwarki przez Internautów. Dobry SEO Copywriting łączy wartościową treść oraz techniki optymalizacji tekstów pod kątem pozycjonowania rekomendowane przez Google.

Teksty zapleczowe to treści, które uzupełniają zasadniczą treść strony internetowej. Do tekstów zapleczowych należą, np. artykuły blogowe, aktualności, czy case studies. Najważniejszym zadaniem tekstów zapleczowych jest generowanie ruchu po ogólnych i szczegółowych wyrażeniach kluczowych i kierowanie go Internautów do zakładek ofertowych. Dobre teksty zapleczowe zapewniają Odbiorcom przydatne informacje i edukację lub rozrywkę (czyli korzyść), a firmom skuteczne pozycjonowanie, wiarygodność, Branding i pośrednio sprzedaż.

Google Panda weryfikuje jakość tekstów. Algorytm najbardziej docenia treści, które są unikalne,  wartościowe z punktu widzenia Odbiorcy oraz dobrze zoptymalizowane pod kątem ogólnych i szczegółowych wyrażeń kluczowych. Panda nie lubi kopiowanych tekstów oraz treści pisanych tylko po to, aby nasycić ją frazami SEO w celu uzyskania wysokich pozycji.

Google Koliber (ang. Hummingbird) to algorytm, który zamiast koncentrować się na słowie lub wyrażeniu kluczowym stara się zrozumieć cały kontekst frazy wpisanej do wyszukiwarki. Mówiąc prościej. Google Koliber stara się znaleźć stronę, która odpowie na pytania, które prawdopodobnie zadasz, gdy szukasz informacji, np. dotyczących tekstów SEO. Wniosek jest prosty. Jeśli zadbasz o SEO Copywriting, który zapewnia Odbiorcy przyjazną edukację i naprawdę wartościowe treści, to masz szansę zająć wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Google Koliber (ang. Hummingbird) to algorytm, który zamiast koncentrować się na słowie lub wyrażeniu kluczowym stara się zrozumieć cały kontekst frazy wpisanej do wyszukiwarki. Mówiąc prościej. Google Koliber stara się znaleźć stronę, która odpowie na pytania, które prawdopodobnie zadasz, gdy szukasz informacji, np. dotyczących tekstów SEO. Wniosek jest prosty. Jeśli zadbasz o SEO Copywriting, który zapewnia Odbiorcy przyjazną edukację i naprawdę wartościowe treści, to masz szansę zająć wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Długoogonowa  fraza SEO (ang. Long Tail Keywords) to szczegółowe wyrażenie kluczowe, które precyzyjnie definiuje temat zapytania. Frazy dług ogonowe są mniej popularne niż ogólne, jednak posiadają większy potencjał pozycjonujący (mniejsza konkurencja w sieci). Co więcej lontail’owe frazy SEO są skorelowane z bardzo precyzyjnymi potrzebami, a zatem posiadają spory potencjał sprzedażowy. Przykład: łatwiej  wypozycjonować artykuł/stroną na frazę „Specjalistyczne teksty SEO dla gabinetów kosmetycznych” niż „teksty SEO”.

Request a Call Back

Our financial advisers always help you
  Teksty SEO – cennik

  Jeśli wpisujesz do Google „teksty SEO cennik”, to oczekujesz konkretnej kwoty. Chętnie bym Ci ją podał, ale wszystko zależy od tematyki i objętości. Pamiętaj, że teksty SEO (SEO Copywriting) to fundament skutecznego pozycjonowania stron internetowych, ponieważ treść w 45% decyduje o miejscu strony internetowej po konkretnych wyrażeniach kluczowych. Warunek jest jeden teksty SEO muszą być wartościowe. Napisz do mniej mejla – w 24h złożę Ci ofertę nie do odrzucenia!

  Teksty SEO a Content Marketing

  Teksty SEO to paliwo, które napędza Content Marketing. Dobre teksty na strony internetowe, wartościowe opisy produktów, angażujące artykuły blogowe i przydatne Case Studies zapewniają wysokie miejsca w Google oraz systematycznie generują ruch na WWW. Co więcej profesjonalny SEO Copywriting kreuje wizerunek przyjaznego eksperta oraz ułatwia pozyskiwanie Leadów Sprzedażowych.

  SEO Copywriter

  Jako SEO Copywriter tworzę teksty SEO, które spełniają najwyższe standardy Google. W ramach każdego projektu selekcjonuję ogólne i szczegółowe wyrażenia kluczowe (frazy SEO) oraz perfekcyjne optymalizuję treści pod kątem SEO. Jednocześnie dbam o przejrzystość tekstów (Eyetracking) oraz łączę zasady SEO ze skutecznymi technikami sprzedaży. Tym samym jako SEO Copywriter zapewniam moim Klientom skuteczne pozycjonowanie oraz wymierne zyski finansowe.