MISHEL

Osuszanie budynków
Typ projektu:
SEO Copywriting – teksty pozycjonujące
Branża:
techniczna
Data:
styczeń 2018
Adres:
www.suszenie.com.pl

Wyzwanie

Właściciel firmy zapytał, kiedy jego witryna zajmie najwyższe miejsca w Google, po wyrażeniach kluczowych, które najczęściej wpisują do wyszukiwarki jego potencjalni Klienci. Po weryfikacji konkurencji oraz analizie możliwości odpowiedziałem, że za 3 miesiące od momentu publikacji nowych tekstów SEO na stronie internetowej. Konkretne wyzwania i konkretna deklaracja!

Realizacja

W branży technicznej liczą się konkrety. Odbiorcy oczekują jasnych informacji, bez zbędnego marketingu. Doskonale to rozumiem. Zacząłem od zdefiniowania prawdziwych potrzeb odbiorców. Następnie wybrałem optymalne wyrażenia kluczowe, stworzyłem makiety układu treści na WWW i napisałem nowoczesne teksty SEO. W komplecie stworzyłem zestaw metadanych.

Efekt

SEO Copywriting, czyli teksty SEO na stronę internetową po trzech miesiącach ustawiły witrynę w pierwszej piątce wyników, po najważniejszych wyrażeniach kluczowych. Skuteczne pozycjonowanie dzięki tekstom SEO zapewniły witrynie bardzo wysokie pozycje w Google, zwiększyły ruch na stronie oraz zwiększyły liczbę zapytań ofertowych. Zadanie wykonane. Klient bardzo zadowolony!

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy