GAMED – NEWLOOK’s SHOCKWAVE

Terapia falą uderzeniową
Typ projektu:
SEO Copywriting – teksty pozycjonujące
Branża:
medyczna / rehabilitacja
Data:
styczeń 2017
Adres:
www.gamed.com.pl

Wyzwanie

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej po ogólnych i szczegółowych wyrażeniach kluczowych związanych z falą uderzeniową w Warszawie. Zlecenie objęło przygotowani struktury menu oraz SEO Copywriting. Teksty SEO z założenia miały zapewnić firmie wysokie miejsca w Googl oraz wyższy poziom sprzedaży.

Realizacja

Tekst na stronę internetową dla gabinetów medycznych rządzą się swoimi prawami – dosłownie i w przenośni. Z tego względu zacząłem od weryfikacji potrzeb Pacjentów oraz analizy działania fali uderzeniowej. Następnie stworzyłem intuicyjną strukturę zakładek i podzakładek, przygotowałem makiety układu treści i napisałem teksty SEO – zgodnie z najwyższymi standardami Google.

Efekt

Po kliku miesiącach teksty SEO zapewniły stronie internetowej miejsca w pierwszej dziesiątki Google po wyrażeniach kluczowych, które najczęściej wpisują do wyszukiwarki potencjalni pacjenci. SEO Copywriting wzmocnił wiarygodność gabinetu, zapewnił przewagę nad konkurencją, zwiększył ruch na WWW oraz liczbę zapytań. Zadanie wykonane.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy