Jan Nowak

Producent szaf metalowych
Typ projektu:
Content Marketing / Artykuły natywne
Branża:
szafy metalowe
Data:
marzec 2018
Adres:
www.domator24.com/rodo-2018-dla-mikroprzedsiebiorcow

Wyzwanie

Właściciel marki jako jeden z niewielu przedstawicieli w swojej branży stawia na Content Marketing, dzięki czemu zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Celem jednego z projektów była redakcja artykułów na temat RODO 2018, które między wierszami wypromują szafy metalowe marki Jan Nowak. Wyzwanie jasne i konkretne – dostarczyć Odbiorcom przydatną wiedzę dot przechowywania dokumentów papierowych i połączyć pozycjonowanie z subtelną reklamą.

Realizacja

Artykuły natywne zapewniają prawdziwą korzyść z czytania. Właśnie dlatego rozpocząłem od selekcji przydanych informacji oraz przetłumaczenia skomplikowanych przepisów na przyjazny język informacyjny. Trudność projektu polegała także na redakcji 8 wartościowych artykułów skierowanych do wielu grup docelowych – od branży medycznej, przez biura rachunkowe po E-Commerce. Kropką nad „i” była wybór wyrażeń kluczowych i optymalizacja tekstów pod kątem pozycjonowania.

Efekt

Zgodnie z założeniami artykuły natywne zapewniają Odbiorcom konkretne korzyści – dostarczają przydatną wiedzę na temat przechowywania dokumentów papierowych zgodnie z przepisami RODO 2018 oraz oszczędzają czas potrzeby na poszukiwanie tych informacji na wielu stronach internetowych. Teksty pozytywnie wpłynęły na pozycjonowanie strony internetowej oraz ulokowały markę Jan Nowak w ważnym na dla firmie kontekście.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości
 • URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
  Content Marketing
 • ŚWIADOMY KIEROWCA / SAFETY LOGIC
  Content Marketing
 • Jan Nowak
  Content Marketing
 • Savicki
  Content Marketing, Teksty promocyjne

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy