Świadomy Kierowca

Bezpieczeństwo drogowe
Typ projektu:
Content Marketing / Plakaty promujące bezpieczną jazdę
Branża:
Bezpieczeństwo drogowe
Data:
od czerwiec 2016 do teraz
Adres:
www.swiadomykierowca.pl

Wyzwanie

Świadomy Kierowca to pojechana firma szkoleniowa, która notorycznie łamie przepisy standardowego marketingu i łączy ekspercką wiedzę z nowatorskimi metodami edukacji. Specjaliści Świadomego Kierowcy promują bezpieczną jazdę w opiniotwórczy i niekonwencjonalny i sposób. Jednym z nich jest cykliczny biuletyn pełen rozpędzonych treści edukacyjnych, które szeroko otwierają oczy na bezpieczeństwo.

Realizacja

Kiedy siadam do pracy nad tekstami do biuletynu Świadomego Kierowcy w moich żyłach natychmiast zaczyna płynąć benzyna. Każdy tekst zmieniam w obrazy, które poruszają wyobraźnią i z przymrużeniem oka przemawiają do zdrowego rozsądku. Od czasu do czasu tworzę teksty na plakaty edukacyjne, które łączą oryginalną formę z przekonującą treścią. Pracę redakcyjną dopełniam wsparciem koncepcyjnym i koordynacją niektórych projektów.

Efekt

Jestem dumny ze swojego wkładu w Content Marketing Świadomego Kierowcy, ponieważ moje biuletyny i plakaty burzą letarg, wyzwalają prawdziwe emocje i zmuszają do konstruktywnej refleksji nad stylem jazdy. Wielkim sukcesem tekstów i haseł reklamowych jest zaangażowanie Odbiorców i żywe dyskusje. Tym samym wnoszę swój niewielki wkład do budowania wyższej świadomości kierowców i bezpieczeństwa na polskich drogach.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości
 • URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
  Content Marketing
 • ŚWIADOMY KIEROWCA / SAFETY LOGIC
  Content Marketing
 • Jan Nowak
  Content Marketing
 • Savicki
  Content Marketing, Teksty promocyjne

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy