Jan Nowak

Polski producent szaf metalowych
Typ projektu:
SEO Copywriting – teksty pozycjonujące
Branża:
meble biurowe
Data:
styczeń – luty 2017
Adres:
www.jannowak.com; www.domator24.com

Wyzwanie

Właściciel marki zamówił teksty SEO na stronę internetową, które zapewnią witrynie skuteczne pozycjonowanie oraz połączą przekonującą promocją z efektem sprzedażowym. Oprócz SEO Copywritingu na WWW Klient zlecił redakcję unikalnych opisów produktów – oczywiście zoptymalizowanych pod kątem pozycjonowania. Trudność polegała na redakcji kilkudziesięciu tekstów SEO z opisami szaf metalowych zróżnicowanych często tylko pod względem kolorystycznym. Spore wyzwanie dla SEO Copywritera!

Realizacja

Zacząłem od selekcji optymalnych wyrażeń kluczowych oraz przygotowania makiet układu treści na WWW. Następnie napisałem teksty na stronę internetowej, które zoptymalizowałem pod kątem pozycjonowania zgodnie z najwyższymi standardami Google. Każdy tekst SEO z opisem szafy mocno zróżnicowałem pod kątem treści zachowując przejrzysty układ treści i prezentacji argumentów sprzedażowych. Do każdego tekstu stworzyłem komplet metadanych, czyli tytuł (title), opis (description) oraz główne wyrażenie kluczowe.

Efekt

Już po kilku miesiącach, strony internetowe Jan Nowak i Domator24 przesunęły się o kilkadziesiąt pozycji w górę i dziś zajmują miejsca w pierwszej i drugiej „10” Google po ogólnych i szczegółowych wyrażeniach kluczowych B2B, takich jak: „producent szaf metalowych” oraz B2C, takich jak „szafy metalowe na ubrania”. Krótko mówiąc teksty SEO znacząco wpłynęły na skuteczne pozycjonowanie, a jednocześnie zwiększyły konwersję strony i pozytywnie wpłynęły na wyniki sprzedażowe firmy.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości
  • Jan Nowak / Domator24
    Teksty SEO
  • MISHEL
    Teksty SEO
  • NEWLOOK'S SHOCKWAVE
    Teksty SEO

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy