FIT-360

Trenerzy personalni z Poznania
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
fitness
Data:
marzec 2019
Adres:
www.fit-360.pl

Wyzwanie

Kasia: „Chcielibyśmy, aby teksty na stronę internetową odzwierciedlały nasz sposób na życie i prawdziwą pasję. Chodzi o to, aby Klienci od razu wiedzieli, że zapewniamy im nie tylko dedykowaną dietę i treningi personalne, ale nowy styl życia”.

Paweł: “Zależy nam, aby nazwa i teksty WWW wyraziły kompleksowość naszej pracy i holistyczną ofertę.  Byłoby fajnie, gdyby teksty na stronie były przyjazne, prezentowały korzyści i przekonywały, że warto nam zaufać”.

Realizacja

W ramach projektu opracowałem strukturę menu i strategię komunikacji, wyselekcjonowałem ogólne oraz długoogonowe wyrażenia kluczowe oraz wybrałem nowoczesny szablon WordPress.

Następnie napisałem teksty na strony internetowe oraz stworzyłem makiety z przejrzystym układem treści na stronę główną i do poszczególnych zakładek. Zadbałem o przyjazną prezentację korzyści, a całą treść nasyciłem konkretami.

Całość zoptymalizowałem pod kątem pozycjonowania – zgodnie z najwyższymi standardami SEO Google. Kropkę nad „i” postawiłem w postaci kreatywnych akcentów promocyjnych nawiązujących do nazwy oraz logotypu marki.

Efekt

Strona i treści nakręcają do ćwiczeń i pozytywnych zmian w życiu oraz zmieniają zainteresowanych  w Podopiecznych Kasi i Pawła.

Strategia komunikacji i teksty na stronę internetową zrobiły swoje: odzwierciedliły osobowość trenerów, zwiększyły sprzedaż treningów personalnych oraz połączyły skuteczny Personal Branding z wysokimi pozycjami w Google. Koniec pisania. Idę poćwiczyć :).

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy