Derma Beauty

Gabinet medycyny estetycznej
Typ projektu:
Teksty na stronę internetową
Branża:
medycyna estetyczna / kosmetologia
Data:
luty 2018
Adres:
www.dermabeauty.pl

Wyzwanie

Na początek wybrać szablon WordPress, stworzyć strukturę menu, pokonać konkurencję w Google, zaprezentować skuteczne zabiegi, doświadczenie specjalistów i nowoczesną technologię. A na koniec zwiększyć wiarygodność marki oraz połączyć dobrą promocję ze skuteczną sprzedażą. Przy okazji zbudować podstawy marki osobistej. A i jeszcze jedno – to wszystko trzeba osiągnąć przede wszystkim dzięki tekstom na stronę internetową. Niemożliwe? A jednak!

Realizacja

Wszystko zaczęło się od spotkania i wypróbowania kilku zabiegów na własnej skórze. Po tym doświadczeniu wybrałem szablon oraz maksymalnie wykorzystałem jego możliwości. Następnie stworzyłem makiety układu treści oraz napisałem teksty na stronę internetową salonu kosmetycznego i medycyny estetycznej. Połączyłem konkretne argumenty z obrazowym językiem korzyści, a całość zoptymalizowałem pod kątem regionalnych wyrażeń kluczowych.

Efekt

Pierwszy sukces to zachwyt Pani Kasi – właścicielki gabinetu, drugi to piękna witryna i teksty WWW, które skutecznie pozycjonują stronę internetową i systematycznie zwiększają sprzedaż. Treść jest przejrzysta, dobrze informuje wzbudza pożądanie i przekonuje do rezerwacji zabiegów. Witryna wyróżnia się tle poznańskiej konkurencji, a co najważniejsze z nawiązką spełnia wszystkie założenia projektu.

Zobacz kolejne projekty

Kliknij z czystej ciekawości

Kolej na Twoją firmę. Do dzieła!

Porozmawiajmy

Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy