Teksty na strony internetowe

+ makieta układu treści!

Korzyści od pierwszej litery do ostatniej kropki

Skuteczne teksty na stronę internetową

Sprzedawaj więcej i szybciej!

Nowe teksty na stronę internetową poprowadzę Klientów za rękę od strony głównej, aż do zakupu. Po drodze odzwierciedlą biznesowe DNA Twojej firmy, zapewnię jej wysokie pozycje w wyszukiwarce Google oraz przewagę nad konkurencją.

 

W pierwszej kolejności sprawdź, co otrzymasz w pakiecie:

Zgodzisz się, prawda?

Twoi Klienci szybko skanują treść wzrokiem i reagują na przekonujący język korzyści.

Skoro tak to zerknij w dół z czystej ciekawości.

Więcej niż teksty na strony internetowe

Sprawdź, co otrzymasz w pakiecie:

Teksty na strony internetowe – oferta

Najczęściej mojej teksty WWW zamawiają:

Hotele i restauracje

Hotele i restauracje

Piszę 5-gwiazdkowe teksty na strony internetowe dla hoteli oraz apetyczne teksty WWW dla restauracji, klubów, pubów i firm cateringowych.

Beauty & Fitness

Beauty & Fitness

Piszę profesjonalne teksty WWW dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetów medycyny estetycznej, trenerów personalnych oraz klubów fitness.

Nieruchomości

Nieruchomości

Piszę solidne teksty na strony internetowe firm budowlanych oraz teksty WWW o podwyższonym standardzie dla deweloperów i agencji nieruchomości.

Wystrój wnętrz

Wystrój wnętrz

Projektuję stylowe teksty na strony internetowe dla pracowni architektonicznych i wystroju wnętrz oraz firm meblarskich.

Branże medyczna

Branże medyczna

Diagnozuję potrzeby i zapewniam podwójną dawkę skutecznych tekstów na strony gabinetów stomatologicznych i klinik medycyny estetycznej.

Logistyka

Logistyka

Napędzam branżę Automotive i logistykę skutecznym Copywritingiem. Piszę teksty na strony dealerów, warsztatów, firm transportowych i korporacji logistycznych.

Prawo i finanse

Prawo i finanse

Piszę podwójnie przemyślane, przekonuję i przyjazne teksty na strony internetowe kancelarii prawnych, brokerów, biur rachunkowych & firm consultingowych.

Branża spożywcza

Branża spożywcza

Piszę skuteczne teksty na strony internetowe dla producentów i dystrybutorów produktów spożywczych, kosmetyków i środków czystości.

Odzież i akcesoria

Odzież i akcesoria

Piszę teksty na strony internetowe dla firm odzieżowych – od ekskluzywnych marek Premium, przez outlety i butiki, po teksty WWW dla projektantów mody.

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe

Biorę kurs na potrzeby Uczestników i piszę przekonujące teksty na strony firm szkoleniowych. Tworzę oferty oraz noty trenerskie.

Personal Branding

Personal Branding

Tworzę teksty na strony internetowe, które wyróżniają, odzwierciedlają biznesowe DNA oraz kreują i umacniają marki osobiste. Na życzenie tworzę strategię komunikacji.

Marketing & IT

Marketing & IT

Piszę teksty na strony internetowe agencji, freelancerów oraz branży IT. Przekonujące argumenty dopełniam efektem pozytywnego zaskoczenia.

Teksty na strony internetowe – korzyści

Sprawdź, co zyskujesz

Porządek zamiast chaosu

Teksty na stronę internetową uporządkują wszystkie informacje, wyeksponują to, co najważniejsze oraz skoncentrują uwagę Klientów na konkretnych korzyściach wynikających z oferty.

Mniej wątpliwości – więcej pewności

Teksty na stronie zmienią znaki zapytania w zrozumiałe, konkretne i wyczerpujące odpowiedzi. Właśnie dlatego zyskają w Twojej firmie partnera oraz świadomość właściwej decyzji.

Przewaga dzięki wiarygodności

Twoje teksty na stronę podwójnie wzmocnią wiarygodność Twojej firmy: w prosty sposób wyjaśnią to, co skomplikowane i zmienią zwykłe informacje w pewność i zaufanie.

Unikalny wizerunek

Teksty WWW w pełni odzwierciedlą unikalną osobowość biznesową Twojej firmy. Tym samym słowa wzmocnią lub wykreują wyrazisty, profesjonalny i absolutnie niepowtarzalny wizerunek.

Rozpoznawalność marki

Teksty na stronę internetową zapewnią Twojej firmie błyskawiczną identyfikację i rozpoznawalność oraz ulokują markę w świadomości Klientów na poziomie pierwszego wyboru.

Przyjazna komunikacja

Nareszcie Twoja firma przemówi do Klientów własnym głosem, a nowe teksty na WWW zastąpią bezbarwny przekaz przyjazną komunikacją z efektem zaangażowania i interakcji.

Skuteczne pozycjonowanie

Teksty WWW w wersji SEO Copywriting zapewnią Twojej stronie skuteczne pozycjonowanie, topowe miejsca w Google, przewagę nad konkurencją, większy ruch i zasięg oraz więcej zapytań.

Szybsza sprzedaż i większe zyski

Przekonujące argumenty, sugestywny język korzyści, emocje, subtelne techniki perswazyjne – krótko pisząc nowe teksty WWW zmienią Twoją stronę w skuteczny harpun sprzedażowy. Czysty zysk!

Przewaga nad konkurencją

Teksty na stronę internetową wyróżnią markę tle konkurencji, uzasadnią przewagę oferty oraz utożsamią konkretny produkt lub usługę z nazwą Twojej firmy.

Zamów już teraz lub zerknij niżej na portfolio i opinie

Wyceń teksty na stronę internetową

Teksty na strony internetowe – przykłady

Zobacz, przekonaj się, zamów

Teksty na strony internetowe – opinie

Zobacz, co mówią moi Klienci

Firmy, które skorzystały

Dołączysz?
Teksty SEO

Filip Nocny – Twój firmowy Copywriter

Teksty na strony internetowe to moja specjalność. Pisze je wyobraźnią biznesową i specjalistyczną wiedzą doświadczonego stratega komunikacji, kreatywnego Copywritera, Content Managera i specjalisty SEO. Jestem pewien, że także i Twojej firmie zapewnię korzyści od pierwszej litery do ostatniej kropki.

Pracuję dla wielkich i małych firm

Zrealizowałem ponad 300 projektów

Doskonale znam proces budowy strony

Zmieniam sugestie w kreatywne koncepcje

Zawsze dotrzymuję terminów

Uwzględniam niuanse branżowe

Optymalizuję teksty pod kątem SEO

Wykorzystuję neurolingwistykę

Piszę teksty, które wyróżniają i sprzedają

Tworzę makiety układu treści na stronie

Teksty na strony internetowe – współpraca

Lepiej niż oczekujesz – więcej niż się spodziewasz

Teksty WWW – pytania

Sprawdź, co i jak!

Cena tekstów na stronę internetową zależy od tematyki, ilości oraz typu zakładek i podzakładek. Napisz maila lub zadzwoń –w 24h lub szybciej złożę Ci ofertę nie do odrzucenia!

To zależy od tematyki oraz ilości oraz typu zakładek i podzakładek oraz szybkości weryfikacji przesyłanych tekstów WWW.

Napisz maila lub zadzwoń – wraz z ofertą otrzymasz proponowany termin startowy oraz przewidywany termin zakończenia projektu.

Tak! Unikalne i wartościowe teksty na stronę internetową odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO to podstawa skutecznego pozycjonowania stron internetowych.

Oczywiście. Teksty na stronę internetową piszę w oparciu o podpisaną fakturę, dzięki której nabędziesz prawa autorskie do tekstów. Przed rozpoczęciem redakcji otrzymasz zaliczkową proformę (50% wartości zlecenia), a po akceptacji ostatniego tekstu końcową fakturę VAT.

Teksty na strony internetowe – kontakt

Czekam na wiadomość i działamy!

Teksty na strony internetowe – pozycjonowanie

Teksty na strony internetowe w wersji SEO Copywriting to fundament skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Właśnie dlatego redakcję tekstów na WWW rozpoczynam się od selekcji ogólnych i szczegółowych wyrażeń kluczowych, kolejny etap to prawidłowej optymalizacja treści oraz systematyczne prowadzenie bloga. Warto pamiętać, że dobre teksty na strony internetowe powinny dobrze współpracować z algorytmem Google Panda i Google Koliber.

Teksty na strony internetowe – reklama i sprzedaż

Teksty na stronę internetową to najważniejsza reklama firmy, która łączy przyjazną edukację, przekonujące argumenty oraz obrazowy język korzyści wzmocniony subtelnymi strukturami perswazji. To właśnie te elementy zmieniają stronę internetową platformę skutecznego marketingu i nowoczesnej komunikacji sprzedażowej. Ponadto teksty na strony internetowe powinny ułatwiać skanowanie treści i koncentrować gałkę oczną na unikalnych cech sprzedaży (ang. USP) oraz korzyściach.

Teksty na strony internetowe – cena i portfolio

Ile kosztują teksty na stronę internetową? Cena tekstów WWW zależy od branży, ilości podstron oraz specyfiki branży. Właśnie dlatego nie posiadam stałego cennika. W portfolio posiadam teksty na strony internetowe dla hoteli, restauracji, SPA, salonów fryzjerskich, marek odzieżowych, klinik medycznych, gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów stomatologicznych, firm logistycznych, producentów zabawek i żywności, kancelarii prawnych, biur rachunkowych, deweloperów, pracowni aranżacji wnętrz, firm szkoleniowych, biur tłumaczeń, agencji marketingowych / IT, marek osobistych..,