Teksty na strony internetowe

+ Koncepcja + Optymalizacja SEO + Makieta układu treści!

Wybierz teksty WWW, które skutecznie pozycjonują, promują i sprzedają
– od pierwszej litery do ostatniej kropki!

Skuteczne teksty na stronę internetową

Sprzedawaj więcej i szybciej!

Nowe teksty na stronę internetową poprowadzą  Klientów od strony głównej, aż do zakupu. Po drodze odzwierciedlą biznesowe DNA Twojej firmy, zapewnię jej błyskawiczną  rozpoznawalność, wysokie pozycje w Google i przewagę nad konkurencją. 

 

Teksy WWW to nie wypełniacz strony, lecz najważniejsza reklama i harpun sprzedażowy Twojej firmy. Zapomnij więc o treści w stylu “kompleksowa oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb”.  Zamiast tego wybierz teksty, które wyrażają więcej niż wszystko i wywołują przyjemne pragnienie zakupu. 

 

W pierwszej kolejności sprawdź, co otrzymasz w pakiecie:

Zgodzisz się, prawda? 😉

Klienci zatrzymają wzrok na magnetycznych nagłówkach, wczytają się w korzyści i poczują, że pragnienie zakupu zaspokoi tylko oferta Twojej firmy!

Więcej niż teksty na strony internetowe

Sprawdź, co otrzymasz w pakiecie:

Teksty na strony internetowe – oferta

Muśnij zdjęcia i zobacz, kto najczęściej zamawia moje teksty na strony WWW

Hotele i restauracje

Hotele i restauracje

Piszę 5-gwiazdkowe teksty na strony internetowe dla hoteli oraz apetyczne teksty WWW dla restauracji, klubów, pubów i firm cateringowych.

Beauty & Fitness

Beauty & Fitness

Piszę profesjonalne teksty WWW dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetów medycyny estetycznej, trenerów personalnych oraz klubów fitness.

Nieruchomości

Nieruchomości

Piszę solidne teksty na strony internetowe firm budowlanych oraz teksty WWW o podwyższonym standardzie dla deweloperów i agencji nieruchomości.

Wystrój wnętrz

Wystrój wnętrz

Projektuję stylowe teksty na strony internetowe dla pracowni architektonicznych i wystroju wnętrz oraz firm meblarskich.

Branże medyczna

Branże medyczna

Diagnozuję potrzeby i zapewniam podwójną dawkę skutecznych tekstów na strony gabinetów stomatologicznych i klinik medycyny estetycznej.

Logistyka

Logistyka

Napędzam branżę Automotive i logistykę skutecznym Copywritingiem. Piszę teksty na strony dealerów, warsztatów, firm transportowych i korporacji logistycznych.

Prawo i finanse

Prawo i finanse

Piszę podwójnie przemyślane, przekonuję i przyjazne teksty na strony internetowe kancelarii prawnych, brokerów, biur rachunkowych & firm consultingowych.

Branża spożywcza

Branża spożywcza

Piszę skuteczne teksty na strony internetowe dla producentów i dystrybutorów produktów spożywczych, kosmetyków i środków czystości.

Odzież i akcesoria

Odzież i akcesoria

Piszę teksty na strony internetowe dla firm odzieżowych – od ekskluzywnych marek Premium, przez outlety i butiki, po teksty WWW dla projektantów mody.

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe

Biorę kurs na potrzeby Uczestników i piszę przekonujące teksty na strony firm szkoleniowych. Tworzę oferty oraz noty trenerskie.

Personal Branding

Personal Branding

Tworzę teksty na strony internetowe, które wyróżniają, odzwierciedlają biznesowe DNA oraz kreują i umacniają marki osobiste. Na życzenie tworzę strategię komunikacji.

Marketing & IT

Marketing & IT

Piszę teksty na strony internetowe agencji, freelancerów oraz branży IT. Przekonujące argumenty dopełniam efektem pozytywnego zaskoczenia.

Teksty na strony internetowe – korzyści

Sprawdź, co zyskujesz

Porządek zamiast chaosu

Teksty na stronę internetową uporządkują wszystkie informacje, wyeksponują to, co najważniejsze oraz skoncentrują uwagę Klientów na konkretnych korzyściach wynikających z oferty.

Mniej wątpliwości – więcej pewności

Teksty na stronie zmienią znaki zapytania w zrozumiałe, konkretne i wyczerpujące odpowiedzi. Właśnie dlatego zyskają w Twojej firmie partnera oraz świadomość właściwej decyzji.

Przewaga dzięki wiarygodności

Twoje teksty na stronę podwójnie wzmocnią wiarygodność Twojej firmy: w prosty sposób wyjaśnią to, co skomplikowane i zmienią zwykłe informacje w pewność i zaufanie.

Unikalny wizerunek

Teksty WWW w pełni odzwierciedlą unikalną osobowość biznesową Twojej firmy. Tym samym słowa wzmocnią lub wykreują wyrazisty, profesjonalny i absolutnie niepowtarzalny wizerunek.

Rozpoznawalność marki

Teksty na stronę internetową zapewnią Twojej firmie błyskawiczną identyfikację i rozpoznawalność oraz ulokują markę w świadomości Klientów na poziomie pierwszego wyboru.

Przyjazna komunikacja

Nareszcie Twoja firma przemówi do Klientów własnym głosem, a nowe teksty na WWW zastąpią bezbarwny przekaz przyjazną komunikacją z efektem zaangażowania i interakcji.

Skuteczne pozycjonowanie

Teksty WWW w wersji SEO Copywriting zapewnią Twojej stronie skuteczne pozycjonowanie, topowe miejsca w Google, przewagę nad konkurencją, większy ruch i zasięg oraz więcej zapytań.

Szybsza sprzedaż i większe zyski

Przekonujące argumenty, sugestywny język korzyści, emocje, subtelne techniki perswazyjne – krótko pisząc nowe teksty WWW zmienią Twoją stronę w skuteczny harpun sprzedażowy. Czysty zysk!

Przewaga nad konkurencją

Teksty na stronę internetową wyróżnią markę tle konkurencji, uzasadnią przewagę oferty oraz utożsamią konkretny produkt lub usługę z nazwą Twojej firmy.

Zamów już teraz lub zerknij niżej na portfolio i opinie

Wyceń teksty na stronę internetową

Teksty na strony internetowe – przykłady

Zobacz, przekonaj się, zamów

Teksty na strony internetowe – opinie

Zobacz, co mówią moi Klienci

Firmy, które skorzystały

Dołączysz?
Teksty SEO

Filip Nocny – Twój firmowy Copywriter

Teksty na strony internetowe to moja specjalność. Pisze je wyobraźnią biznesową i specjalistyczną wiedzą doświadczonego stratega komunikacji, kreatywnego Copywritera, Content Managera i specjalisty SEO. Jestem pewien, że także i Twojej firmie zapewnię korzyści od pierwszej litery do ostatniej kropki.

Pracuję dla wielkich i małych firm

Zrealizowałem ponad 300 projektów

Doskonale znam proces budowy strony

Zmieniam sugestie w kreatywne koncepcje

Zawsze dotrzymuję terminów

Uwzględniam niuanse branżowe

Optymalizuję teksty pod kątem SEO

Wykorzystuję neurolingwistykę

Piszę teksty, które wyróżniają i sprzedają

Tworzę makiety układu treści na stronie

Teksty na strony internetowe – współpraca

Lepiej niż oczekujesz – więcej niż się spodziewasz

Teksty WWW – pytania

Sprawdź, co i jak!

Cena tekstów na stronę internetową zależy od tematyki, ilości oraz typu zakładek i podzakładek. Napisz maila lub zadzwoń –w 24h lub szybciej złożę Ci ofertę nie do odrzucenia!

To zależy od tematyki oraz ilości oraz typu zakładek i podzakładek oraz szybkości weryfikacji przesyłanych tekstów WWW.

Napisz maila lub zadzwoń – wraz z ofertą otrzymasz proponowany termin startowy oraz przewidywany termin zakończenia projektu.

Tak! Unikalne i wartościowe teksty na stronę internetową odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO to podstawa skutecznego pozycjonowania stron internetowych.

Oczywiście. Teksty na stronę internetową piszę w oparciu o podpisaną fakturę, dzięki której nabędziesz prawa autorskie do tekstów. Przed rozpoczęciem redakcji otrzymasz zaliczkową proformę (50% wartości zlecenia), a po akceptacji ostatniego tekstu końcową fakturę VAT.

Teksty na strony internetowe – kontakt

Czekam na wiadomość i działamy!

Teksty na strony internetowe – pozycjonowanie

Teksty na strony internetowe w wersji SEO Copywriting to fundament skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Właśnie dlatego pisanie tekstów WWW rozpoczynam się od selekcji ogólnych i szczegółowych wyrażeń kluczowych. Kolejny etap to optymalizacja treści pod kątem SEO oraz redakcja wartościowych artykułów blogowych. Moje teksty na strony WWW i blogi skutecznie pozycjonują strony, a jednocześnie łączą przyjazną edukację z magnetyczną promocją i skuteczną sprzedażą.

Teksty na strony internetowe – portfolio

Portfolio to najlepsze reklama Copywritera, który specjalizuje się w pisaniu tekstów na strony internetowe. W swoim portfolio posiadam ponad 500 projektów, w tym, m.in.: teksty WWW na strony internetowe hoteli, restauracji, SPA, salonów fryzjerskich, firm odzieżowych, projekty dla branży farmaceutycznej, gabinetów stomatologicznych i medycyny estetycznej, firm  logistycznych, banków, producentów żywności, kancelarii prawnych, biur rachunkowych, deweloperów, projektantów wnętrz, firm szkoleniowych, biur tłumaczeń, agencji marketingowych, IT oraz sklepów internetowych.

Teksty na strony internetowe – cennik

Gdy wpisujesz do Google słowa “teksty na strony internetowe cennik”, to oczekujesz konkretne kwoty. Po prostu chcesz się dowiedzieć, ile kosztuję teksty na stronę internetową. Świetnie to rozumiem, ale cena tekstów WWW zależy od branży, ilości podstron oraz specyfiki branży. Właśnie dlatego nie posiadam stałego cennika. Wystarczy, że wyślesz wiadomość lub zadzwonisz, a w 24h lub szybciej złożę Ci ofertę nie do odrzucenia, która uwzględni wykaz tekstów WWW, termin startowych oraz orientacyjny czas realizacji Twojego projektu.